26 груд. 2023

«Мандаринове PARTY»

Дякуючи нашим захисникам учні нашого закладу освіти мали змогу відсвяткувати новорічно-різдвяні свята. З 18 по 21 грудня для учнів 1- 4 класів було проведено святкове «Мандаринове PARTY». Учні 5-6 класів розважалися на новорічному квесті, розгадували цікаві загадки, показували свої інтелектуальні здібності у новорічній вікторині, а також взяли участь у веселій руханці. Для здобувачів освіти 7-8 класів було запропоновано фотоквест «My school family», в межах якого діти виконували щоденні завдання та оформили їх у колаж. Дев’ятикласники створили чудові відеопривітання для захисників, педагогів, батьків та ліцеїстів. А учні 10-11 класів підготували яскраві та змістовні новорічні комікси. Усі діти не стримували радісних емоцій, а в ліцеї панувала атмосфера родинного затишку і тепла.
25 груд. 2023

Зі святом!!!

У ці святкові, але неспокійні дні діти, батьки та педагоги ЛІЦЕЮ ПРИРОДНИЧИХ НАУК та Ліцею "Мрія" намагалися подарувати часточку свого тепла нашим дорогим ВОЇНАМ. Кожен пакуночок, сувенір, смаколик наповнений нашою любов'ю і турботою про тих, хто нас захищає, дає можливість здобувати знання, є янголом-охоронцем кожної дитини і нашої держави в цілому. Дякуємо Вам, низько вклоняємося і бажаємо усім Перемоги у Новому році!
25 груд. 2023

Гарні підсумки І семестру 2023-2024 навчального року!

У КЗ "ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК" КМР" відбулося закриття І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. На цьому заході було оголошено переможців та нагородженню учасників. Вітаємо наших учнів: Усатенко Софію, Колупаєву Ангеліну, Миронченко Анна,Фрунзе Надію, Кучеренко Поліну, Панченко Ангеліну, Духовну Олександру, Свинобей Анну, Мізюк Марину, Іванову Вікторію, Штокал Діану. Дякуємо науковим керівникам, які надавали допомогу, консультацію та допомагали доречною порадою. Працюємо далі!
24 груд. 2023

Перемоги у Святвечір

Олімпіада з біології: 10-БХ клас ІІ місце Романенко І. вчитель Яковлєва Н.Б., І місце 8-Б Немічева Уляна, ІІ місце 9-А Гризлюк К. , вчителі Макаренко І.А, Яковлєва Н.Б.
22 груд. 2023

ПЕРЕМОГИ на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Закриття І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
20 груд. 2023

Відбувся захист науково-дослідницьких робіт слухачів НТУ "Еврика

19.12.2023 року слухачі НТУ "Еврика" захищали свої роботи на міському етапі конкурсу
18 груд. 2023

«Ерудит-квартет»

12-13-14 грудня 2023 року відбувся Всесвітній Кубок з інтелектуальної гри «Ерудит-квартет» - ІVетап XХV відкритого Чемпіонату Кіровоградщини з інтелектуальних ігор сезону 2013 - 2024. Вітаємо команди нашого ліцею з перемогою!!!
18 груд. 2023

Маємо нові перемоги!

Географія: Зазимко І. 10 кл. - 2 місце, учитель Яковлєва Н.Б. Немічева У. - 3 місце, 8 кл., учитель Стасенко К. Р. Математика 4-А клас Жабковська Кіра та вчителя Алєксандрова І.А Хімія: Романенко Ірина, 10-БХ, I місце, учитель Макаренко І.А, Кричун Софія -I місце, Кудінова Євгенія -ІІІ місце, 8Б клас, Гризлюк Карина III, 9А, учитель Михайлова І Г.
17 груд. 2023

Завершальна підготовка до дебатів

Неділя. 17 грудня. Завершальна консультаційна зустріч регіонального координатора ВІ «Активна Громада» Інституту «Республіка Анатолій Стоян з командою "ІДУ НА ВИ!" - ліцеїстками Софією Усатенко, Кариною Гризлюк та педагогом – організатором Комунального закладу "Ліцей природничих наук" Кропивницької міської ради Наталією Грабенко. Вже завтра, 18 грудня о 10:00 розпочнеться національний дебатний турнір з політичних реформ, ініційований «Активною Громадою». Щиро бажаємо Софії та Карині успіху на дебатах! Ми кажемо 11 командам - суперницям, до зустрічі! "ІДУ НА ВИ!"
11 груд. 2023

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

Вітаємо з ІІІ місцем на конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика. Шашкова Катерина, учитель Кондратьєва І.М.