20 бер. 2024

Національний тиждень читання. Тиждень поезії. Зустріч з поетесою Вікторією Погорілою

Сьогодні в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» #тижденьпоезії2024 в ліцеї відбулася зустріч учнів 10-х класів з поетесою Вікторією Погорілою під назвою "Україна - наш спільний дім". Тема Тижня поезії – «дім», а зараз всі українці об’єдналися в одну велику сім’ю і боронять наш рідний дім – нашу Україну від загарбників.
20 бер. 2024

Тиждень поезії

Здобувачі освіти #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК, долучилися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії". Для дітей були проведені тематичні години: "Книга - твій друг, без неї, як без рук"; "Усе минуще тільки книга вічна"; "Книжки читати - успіху досягати". Здобувачі освіти малювали ілюстрації до віршів українських поетів та ділилися своїми улюбленими книгами.
19 бер. 2024

Молодь тестує якість

З метою виховання відповідального ставлення учнівської молоді до питань захисту прав споживачів, культури споживання якісних продуктів харчування та виявлення і розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей,здобувачі освіти КЗ "ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК" КМР долучилися до конкурсу дитячого малюнку **"Молодь тестує якість" **у всіх вікових категоріях. Конкурсанти: 1) Стасенко Марія - учениця 2-Б класу 2) Демидова Ксенія - учениця 6-В класу 3) Кричун Софія - учениця 8-Б класу керівник:вч. географії та економіки Стасенко К. Р.
15 бер. 2024

European Money Quiz 2024

Минулого тижня відбувся обласний рівень відбору учасників **European Money Quiz 2024!** European Money Quiz (Європейська грошова вікторина) – це найбільше змагання в Європі з фінансової грамотності серед підлітків віком 13–15 років, як ініціатива з *просування фінансової освіти.* European Money Quiz традиційно щорічно відбувається в понад 30 країнах під час Європейського тижня грошей Global Money Week 2024. **У 2024 році в обласному відборі European Money Quiz команда «Ліцею природничих наук» увійшла в п’ятірку кращих! керівник: вч. економіки та географії Стасенко К. Р.
15 бер. 2024

Букет для найріднішої

Вітаємо з перемогою здобувачів освіти #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК Штомпель Олександру 10 кл., Волошину Анастасію 9-Б кл., Дулік Анастасію 8-В кл., Свинобей Анна 8-А кл., Кондратьєва Анастасія 7-Б кл., Грабенко Василь 7-В кл., за активну уасть у конкурсі "Букет для найріднішої" від Херсонського державного аграрного-економічного університету.

День українського добровольця

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця, в скрутний для своєї держави час, стали на її захист. Вшановуючи мужність та героїзм захисників та захисниць незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також з метою сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до героїв сьогодення в #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК відбулися виховні години, уроки мужності, що сприяли зміцненню патріотичного духу підростаючого покоління.
14 бер. 2024

"Моя країна - моя відповідальність"

Грант, за підтримки МОН для школярів та студентів

До дня народження Тараса Шевченка

Тарас Шевченко – символ вільної думки, борець за права людини, вічний відсторонений від часу, чия творчість і досі вражає своєю глибиною та актуальністю. На шляху до свободи та гідності, який він прокладав через свої вірші та картини, ми бачимо натхнення та віру у краще майбутнє.
11 бер. 2024

Радою по харчуванню була проведена перевірка харчоблоку

З метою створення умов для якісного та безпечного харчування дітей в нашому освітньому закладі з 05 по 06 березня 2024 року Радою по харчуванню була проведена перевірка.
8 бер. 2024

Вітаємо зі святом!

У цей святковий день бажаємо усім жінкам сили та єднання, бажаємо, щоб Ви завжди могли говорити й були почутими, виявляли все розмаїття своїх талантів і мали невичерпний запас енергії ! Ми хочемо побажати натхнення, миру і злагоди, міцного здоров’я, щоб Ваш шлях був простим, але таким важливим! Ви мудрі, сильні та прекрасні! Ви натхнення й сила, надія і упевненість у майбутній перемозі. Дякуємо кожній українській жінці!