5 груд. 2023

Грант для учнів Ліцею природничих наук (соціальна програма Scholarship)

Запрошуються учні Ліцею природничих наук взяти участь у соціальній програмі Scholarship, головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.
4 груд. 2023

Нові перемоги!

Дуже продуктивно пройшли вихідні для здобувачів освіти Ліцею природничих наук. Вітаємо нових переможців олімпіад: Фізика: ІІІ місце - Бобкова Анна. Вчитель Лаврова І.І. Екологія: ІІ місце - Духовна Олександра. Вчитель Макаренко І.А. Інформатика: ІІІ місце - Іванов Андрій. Вчитель Швець А.О.
1 груд. 2023

Сьогодні до нас завітав АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Як стати рятувальником? Де можна навчатися розмінуванню? Які є сучасні вибухонебезпечні предмети? Як виконуються роботи за допомогою машин механізованого розмінування? Багато цікавого дізналися учні 10-11 класів нашого ліцею
29 лист. 2023

Акція «Смілива гривня»

Наш заклад постійно приймає участь в благодійних справах. Сьогодні ми перерахували на спеціальний рахунок кошти у сумі 6 тисяч 257 гривень 80 копійок, на підтримку Збройних Сил України у рамках акції «Смілива гривня». Здобувачі освіти 5-А класу, створили дерево благодійності. Та на цьому ми не зупиняємося творити добрі діла. Нехай наша єдність допоможе нашим героям! Разом до ПЕРЕМОГИ!
27 лист. 2023

Перші перемоги

Розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін. Маємо перші перемоги: ІСТОРІЯ Фарафонтова Анна 8-Б; Романенко Ірина 10-БХ; Гризлюк Карина 9-А - ІІ місце. Учитель Шишкевич О.М.
25 лист. 2023

ПАМ’ЯТЬ, ЩО РЯТУЄ: ГОЛОСИ ПРАВДИ

Відповідно до плану виховної роботи #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК та з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодоморів, збереження історичної пам’яті та уникнення у майбутньому повторення трагедії, в закладі було проведено Єдину годину спілкування «Незабудка - біль душі і пам’ять серця», актив учнівського самоврядування, переглянули відеоісторії «Чому Голодомор став можливим?» та своїми враженнями поділилися в класах під час годин пам’яті. Оформлено інформаційну дошку «Пам’ять, що рятує: голоси правди». У суботу, 25 листопада, здобувачі освіти #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання, та до акції «Запали свічку пам’яті».
22 лист. 2023

Профорієнтаційна робота

22 листопада за запрошенням Льотної академії Національного авіаційного університету здобувачі профільної освіти 10-Е1, 10-Е2 та 11-Е класів Ліцею природничих наук приєдналися до засідання наукового гуртка за темою : «Нові можливості повоєнного соціально-відповідального інвестування для авіаційних і туристичних підприємств. Дякуємо за змістовну та актуальну інформацію!
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, сприяння розвитку умінь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях, виховання гідного ставлення до усього свого та патріотизму, 21 листопада 2023 року в #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи.
20 лист. 2023

Звіт проведення Тижня БЖ

З метою виховання у дітей свідомого ставлення до безпеки людини, вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях у #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК з 13 по 17 листопада пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…».
16 лист. 2023

День Толерантності

З метою морального та етичного виховання, виявлення та прищеплення основних рис толерантності, формування правильного уявлення щодо толерантної поведінки, розвитку почуття згуртованості, взаємодопомоги та підтримки, дружнього прийняття іншої людини, вміння аналізувати та приймати рішення, виховування чуйності, людяності, терпимості й небайдужості до Міжнародного Дня толерантності та доброти, у #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК проведено Кольоровий Тиждень до Міжнародного дня толерантності.