7 лист. 2023

Цікава фізкультура

В рамках проєкту «Назустріч Успіху», з метою популяризації здорового способу життя, на YouTube каналі «Спорт заради розвитку», в онлайн-трансляції відбулася Всеукраїнська руханка та практичні вправи щодо надання психосоціальної підтримки. Учні #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК узяли участь у руханці і отримали велике задоволення, позитивні емоції та бадьорість від рухливих і драйвових вправ.
3 лист. 2023

Декада української писемності та мови «Мова має значення!»

З метою пропагування грамотності, популяризації та підтримки розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства та виховання патріотизму, піднесення національної свідомості учнів, виховання поваги до українського народу, рідної мови і традицій в #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК триває Декада української писемності та мови «Мова має значення!».
3 лист. 2023

Захисники Кропивницького.Братство Котигорошків

02.11.2023 наш заклад освіти #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК брав участь у міській національно-патріотичній грі-випробуванні "Захисники Кропивницького.Братство Котигорошків." Діти залишились задоволені від участі у заході. Дякуємо організаторам гри та керівнику гуртка Твердохлібу С.В. за організацію та залучення дітей до патріотичної гри.
2 лист. 2023

Емоції переповнюють!

01.11.2023 року ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК брав участь у дебатах, які проходили у Британському форматі у міській бібліотеці ім. Є.Маланюка. Гризлюк Карина та Усатенко Софія вибороли перемогу для нашого закладу та здобули кубок за 1місце. Дівчата мужньо боролися з іншими командами, так як на заході дійсно панувала здорова конкуренція та сильні гравці. Знаходили аргументи та докази, як на стороні уряду, так і на стороні опозиції. Гарно делегували своїми знаннями,змогли переконати суддів у своїх доказах. Учасниці гарно володіють ораторськими вміннями і тому, Усатенко Софія була вибрана суддями на кращу ораторку,де посіла 2 місце. Наші учні найкращі!!! Дякуємо дівчатам, батькам та вчителям, які працювали на такий чудовий результат. Так тримати!!!
31 жовт. 2023

BE ACTIVE DAY 2023

Цьогоріч #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК долучився до челенджу BEACTIVE DAY 2023 і став учасником унікальної події,спрямованої на залучення населення до занять фізичною активністю у рамках Європейського тижня спорту. Наш заклад отримав сертифікат за участь та диплом. Дякуємо усім учням та вчителям,які долучися до челенджу
31 жовт. 2023

День писемності

Мов джерельна вода - рідна мова моя День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 27 жовтня. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
30 жовт. 2023

День гарбуза

День гарбуза -став доброю осінньою традицією і тому 30 жовтня у #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК було проведено захід "Гарбузовий fest". Були зібрані різноманітні цікаві рецепти з гарбуза. І кожен міг вибрати для себе цікавий та корисний рецепт, адже гарбузи відомі своєю користю для здоров'я та неймовірно універсальні на кухні.
27 жовт. 2023

***Вітаємо усіх з Днем української писемності та мови!***

Сьогодні, 27.10.2023 року, відбулося відкриття Декади української писемності та мови. Педагоги та учні КЗ "ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК" КМР" долучилися до написання *Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2023*, метою якого є об’єднання людей навколо України в усьому світі, а також можливість повправлятися у грамотністі та перевірити свої знання з української мови.
27 жовт. 2023

Декада української мови

У бібліотеці відбувається тематична виставка "Духовний код нації" та створено інформаційний стенд "Відомі вислови про українську мову"
26 жовт. 2023

Засідання методичних об'єднань

У #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК відбулося засідання методичних об'єднань: методичне об'єднання вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, мистецтва; методичне об'єднання вчителів громадянської та історичної галузей; методичне об’єднання вчителів іноземних мов; методичне об’єднання вчителів математики; методичне об’єднання вчителів інформатики та технологій; методичне об’єднання вчителів природничої галузі; методичне об’єднання вчителів фізичної культури та основ здоров'я; методичне об’єднання вчителів початкових класів; методичне об’єднання класних керівників, з метою моделювання профілів навчання. Засідання проходило у незвичайній інтерактивній формі. Зустріч було спрямовано на пошуки вибору оптимальних напрямків профільного навчання. Учасниками МО пройдено перший аналітичний та ознайомчий етап, на якому було проведено аналіз вибору випускниками напрямків навчання та окреслено шляхи реалізації оптимального вибору профільних класів.