5 жовт. 2023

Всі вчителі – це ще трішечки учні

З-поміж багатьох шкільних свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня відзначаємо всесвітній День освітян. Сьогодні вчителів #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК із професійним святом, привітав танцювальний колектив «Карамель», побажали міцного здоров’я, творчих успіхів, щастя й людської шани. Учнівським самоврядуванням для освітян був проведений квест «Всі вчителі – це ще трішечки учні». На якому було 5 локацій: «Патріотична», «Інтелектуальна», «Поетична», «Психологічна», «Спортивна». Цінуємо те, що кожен учень вклав сьогодні частинку себе, щоб подарувати нам, учителям, такий гарний і світлий день, який залишиться у нашій пам’яті надовго.
4 жовт. 2023

АКЦІЯ-ВЕРНІСАЖ «РУШНИКИ МОЄЇ БАБУСІ»

У #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК проведено акцію-вернісаж «Рушники моєї бабусі». Здобувачі освіти приносили рушники, які вишивали їх прабабусі, бабусі та мами. Моя бабуся гарно вишиває: Цвітуть на полотні троянди й виноград. Розмай калиновий там грає, І дивні птахи щебетять. Навіть з’єдналось чорне і червоне, Мойого краю гордість і краса. Душа народу – малинові дзвони, Його веселка і його краса.
30 вер. 2023

Вшановуючи пам'ять загиблих, з метою відзначення 82-х роковин початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр, до Дня пам'яті трагедії Бабиного Яру

Круглий стіл з активом учнівського комітету на тему: «Їх тисячі лягло у Бабин Яр глибокий …», класними керівниками було проведено виховні години та тематичні заходи з ушануванням пам’яті про трагічні події Другої світової війни та злочини тоталітарних режимів проти людяності.
30 вер. 2023

Урок мужності

Для здобувачів освіти #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК класними керівниками було проведено урок мужності «Герої рiдного краю» до Дня захисникiв i захисниць України. Учителі історії на своїх уроках акцентувати увагу на подвиги мешканців мiсцевих територiальних громад, якi дають вiдсiч росiйськiй агресiї, захищають територiальну цiліснiсть нашої держави, та зробили особистий внесок у захист незалежностi України. Педагог-організатор разом з учнівським активом провести акцію «Пам’ять про героїв живе вічно!». Всі разом зібрали смаколики для наших захисників та передали їх волонтерам, а частину зібраних солодощів відвезли до лікарні пораненим бійцям та привітали їх зі святом.
29 вер. 2023

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят!

Це свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації. Учнівський комітет #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК влаштував справжнє свято для вчителів – старшокласники підготували та провели уроки відповідно до календарних планів. Учні-вчителі сумлінно підготувалися до проведення уроків, а діти з повагою ставилися до них. Здобувачі освіти, вітають своїх вчителів з Днем учителя. Бажають міцного здоров`я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, любові, злагоди, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної, мирної України!
28 вер. 2023

Мандрівка чарівним садом казок Сухомлинського

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб залишити по собі слід вічний.» В. Сухомлинський
25 вер. 2023

Будь активним!

КЗ "ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК" КМР" долучився до участі в Європейському тижні спорту «Будь активним! #BEACTIVE». Будьмо активними разом з усією Європою! Кампанія #BEACTIVEDAY вже стала важливим стимулом для людей більше рухатися і краще приймати переваги і важливість здорового способу життя. Тиждень спрямований на підтримку і просування переваг активного способу життя. #beactiveday #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom
21 вер. 2023

День Миру!

21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен учень нашого закладу #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою. Сьогодні діти виготовили символічних голубів на знак миру в Україні і всі слова линуть лише про мирне життя та скорішу перемогу.
21 вер. 2023

Ми за МИР

Сьогодні відзначаємо день Миру, Та в нас немає спокою — війна… І, навіть, деколи втрачаєш віру, Що вже колись закінчиться вона…
18 вер. 2023

Олімпійський тиждень

З метою популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом з 11 по 15 вересня в #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК проходив Олімпійський тиждень. Незважаючи на військовий стан та сигнали повітряної тривоги, у ліцеї було проведено низку заходів: єдиний Олімпійський урок «Здорова нація – міцна країна!»; вікторина «Олімпійці серед нас»; змагання з легкої атлетики, настільного тенісу, футболу, волейболу; конкурс малюнків «Ми олімпійці». Заходи, що були проведені в рамках Олімпійського тижня, безсумнівно, є важливими орієнтирами для здобувачів освіти.