Позашкільний центр

Розклад гуртків на весняні канікули

Позашкільний центр працює при комунальному закладі "Ліцей природничих наук" Кропивницької міської ради" , як структурний підрозділ з 1 вересня 2006 року.

Головна мета позашкільного центру- створення умов для розвитку обдарованих дітей, стимулювання їх творчого самовдосконалення, сприяння самореалізації в сучасному суспільстві.
Основні завдання позашкільного центру:
- формування суспільно—громадського досвіду роботи особистості;
- розвиток стимулювання та реалізації її духовного і творчого потенціалу;
- пошук, розвиток і підтримка юних талантів і обдарувань для формування творчої еліти у різних галузях суспільного життя;
- задоволення потреб у професійному самовизначенні;виховання вольових якостей, формування активної життєвої позиції здорового способу життя.

Орієнтуючись на основну науково-методичну проблему НВО, колектив позашкільного центру спрямовує свою роботу на реалізацію основної науково-методичної проблеми: «Формування у гуртківців комунікативних компетентностей у процесі гурткової роботи».

Основні напрями роботи позашкільного центру:

художньо-естетичний;

спортивно-фізкультурний;

-соціально-реабілітаційний;

-військово-патріотичний;

-дослідницько-експерементальний;

-еколого-натураістичний;

-історико краєзнавчий.

У 2022-2023 н.р. у позашкільному центрі працює 5 керівників гуртків та акомпаніатор.

Охоплено гуртковою роботою 180 учнів, що складає 11 навчальних груп, 5 гуртків.

Положення про позашкільний центр в закладі