11 груд. 2023

Нові перемоги!

Переможці ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з математики: Немічева Уляна, 8 клас - ІІ місце, Штокал Діана, 9 клас- ІІІ місце. Учитель- Маленко Л.Б. Британський Ростислав, 10 кл., ІІІ місце. Учитель - Ганжела Л.С.
9 груд. 2023

Національний тиждень читання

«Український інститут книги» проводить з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Цьогоріч гасло Акції — «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, котрі подібні виклики часу вже пройшли. Бібліотека закладу долучилася до акції. Протягом тижня проводили обговорення прочитаних книг, читачі розповідали про свої улюблені книги. Бібліотекарі презентували виставку літератури українських письменників «Читаємо українське», яка постійно змінювалася, бо відвідувачі розбирали експонати.
9 груд. 2023

Вітаємо!!!

Вітаємо ученицю 8-А класу, учасницю XIV Всеукраїнської краєзнавчої конференції "Мій рідний край, моя земля очима сучасників". Анна написала роботу "М. Кропивницький. Історичні місця" під керівництвом Вікторії Погорілої. Статтю дівчини надрукували у І частині збірки "Мій рідний край, моя земля очима сучасників". Вітання учасниці конференції та її керівникові !

День української хустки

7 грудня відзначається День української хустки. Вона здавна вважалася оберегом і символом патріотизму, свободи та любові. Мета цього свята - відродження національних традицій і донесення історичних фактів про цей предмет гардероба. Наші учні також долучилися до святкування. Діти дізналися про звичаї українського народу, пригадали прислів'я та приказки про хустку, а також мали змогу пограти у різні ігри, пов'язані з українською хусткою. Шануймо традиції, пам'ятаймо про надбання наших пращурів, любімо усе українське!

Свята 6 грудня

День святого Миколая 2023 святкуємо по новому 6 грудня - свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо саме в цю дату вони знаходять під подушкою солодкі подарунки. Цього року на дива чекають не лише діти, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше. А також 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил — свято, яке завжди зустрічали з гордістю та пошаною. Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу. Відзначаючи подвійне свято бібліотекарі разом з класним керівником 3-Б класу провели для учнів цікавий урок. Розповіли історію та драдиції святкування Дня Святого Миколая та про мужніх і сміливих захисників України. Потім діти виконали інтерактивні вправи та отримали домашнє завдання - розфарбувати патріотичні розмальовки.

Візит до ЦДУ ім.В.Винниченка

Сьогодні, 7 грудня, на виконання плану роботи співпраці закладів, з метою профорієнтації учні 10-11 класів нашого закладу відвідали ЦДУ ім. В.Винниченка (Факультет математики, природничих наук та технологій). де чекала дуже насичена програма, спілкування зі студентами та викладачами тощо. Дякуємо за гостинність
6 груд. 2023

Ми - майбутні захисники України!

05 та 06 грудня у КЗ "ЛІЦЕЇ ПРИРОДНИЧИХ НАУК"КМР" відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних сил України, а також ми не забули про свято усіх дітей - День святого Миколая. Учні 8-Х та 9-х класів узяли участь у спортивно-масовому заході "Ми - майбутні захисники України!". Від заходу діти отримали гарний настрій, позитивний заряд емоцій та спортивний драйв. На змагання було запрошено наших добрих друзів і волонтерок - Ольгу Сторожук та Юлію Куліш, які є засновницями Благодійного фонду "МАЧОК". Усі команди отримали дипломи, а команди-пкреможці - ще й солодкі подарунки від наших гостей. А ще ми завжди пам'ятаємо про наших захисників, про збройні сили України. Вітаємо усіх зі святом! бажаємо ПЕРЕМОГИ і скорішого повернення усіх додому!
6 груд. 2023

Інформаційна хвилинка

У межах проведення інформаційної кампанії для підвищення обізнаності дорослих та дітей щодо впровадження здорових харчових звичок пропонуємо Вам переглянути відеоролики!
5 груд. 2023

Волонтерство - це покликання!

Щороку 5 грудня ми відзначаємо Міжнародний день волонтерів. Волонтерство - це покликання, це небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Завдяки волонтерам ми тримаємося, продовжуємо боротися, стаємо й самі добрішими та милосердними. А зараз, у такі складні для кожного з нас часи, волонтери допомагають нашим військовим і морально, і матеріально. Дякуємо Вам любі волонтери, за Вашу неоціненну працю, турботу, тепло Ваших сердець, за Ваш час та Ваше прагнення зробити світ кращим!
5 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і батьківщини. Здобувачки освіти Бекешина Анна та Кондратьєва Софія брали участь у Міському конкурсі дитячих малюнків, присвяченому міжнародному Дню волонтера. Роботи дівчат були представлені на виставці "Волонтери- добрі люди...". Учениці отримали подарунки від волонтерських організацій БО"Благодійний фонд "Мачок" й ГО "Серця матерів". А ще Бекешина Анна посіла ІІІ місце,а її робота буде слугувати поповненням фондового зібрання Кіровоградського обласного музею. Вітаємо всіх волонтерів з їхнім святом! Ви без жодної нагороди допомагаєте українським військовим і цивільним, наближаючи нашу перемогу. Вашу працю не завжди цінують, але Україна пишається вами! Дякуємо вам за все!