19 лист. 2013

Школи позмагаються за мультимедійні комплекси

Серед шкіл оголошено конкурс на отримання цифрових лабораторій в рамках проекту "Відкритий світ"
5 лист. 2013

Екскурсія до учнів НВО ліцею № 8 10-Е та 11-Е класів до м.Полтава

30.10.2013 року учні НВО ліцею № 8 10-Е та 11-Е класів відвідали мальовниче місто Полтаву.
4 лист. 2013

Осінній ярмарок

Традиційний осінній ярмарок "Щедроти осені" проводять щоосені в Комунальному закладі "Навчально-виховному об'єднанні природничо-економіко-правовий ліцей - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".
28 жовт. 2013

Акція "Зірка пам’яті" — діалог між поколіннями

У Кіровоградській області з липня 2010 року проходить акція "Зірка пам’яті", в основі якої є забезпечення належною увагою ветеранів з боку п’яти сфер суспільного життя: держави, місцевих депутатів, бізнесу, школи та медичних закладів.
25 жовт. 2013

Українська школа жива, розвивається і має всі підстави для подальшого покращення своїх результатів

На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник під час Парламентських слухань «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення», які відбулися у Верховній Раді України 23 жовтня 2013 року
21 жовт. 2013

Організація та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році

З метою інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти проводить зональні зустрічі з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.