Досягнення

Зроблено в Padlet

2023-2024 навчальний рік

01.11.2023 року ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК брав участь у дебатах, які проходили у Британському форматі у міській бібліотеці ім. Є.Маланюка. Гризлюк Карина та Усатенко Софія вибороли перемогу для нашого закладу та здобули кубок за 1 місце. Дівчата мужньо боролися з іншими командами, оскільки на заході дійсно панувала здорова конкуренція та сильні гравці. Знаходили аргументи та докази, як на стороні уряду, так і на стороні опозиції. Гарно делегували своїми знаннями, змогли переконати суддів у своїх доказах. Учасниці гарно володіють ораторськими вміннями і тому, Усатенко Софія була вибрана суддями на кращу ораторку, де посіла 2 місце. Наші учні найкращі!!! Дякуємо дівчатам, батькам та вчителям, які працювали на такий чудовий результат. Так тримати!!!

29 вересня 2023 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Гризлюк Карина, учениця нашого ліцею — III місце серед 1700 учасників з усіх регіонів! ВІТАЄМО

Конкурс організовано Навчально-науковим інститутом права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова впродовж травня-червня 2023 року за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України та сприяння партнерів. Усього в конкурсі взяло участь понад 1700 учасників з усіх регіонів України. Журі конкурсу визначило 100 переможців і призерів.
Захід став важливим кроком у спрямуванні суспільної уваги на проблеми дітей та молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, і сприяє розвитку демократичних цінностей та прав людини в нашій країні.
Переможців і призерів конкурсу було нагороджено дипломами відповідних ступенів і цінними подарунками.

2022-2023 Навчальний рік

Перемоги в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022/2023 навчальному році!

Тримаймо стрій! Усе буде Україна!

Інформаційні технології:

1. Штокал Діана, учениця 8-А класу, учитель Версаль С.А.

2. Іванов Андрій, 8-А класу, учитель Швець А.О.

Трудове навчання:

1. Терентьєва Глафіра, учениця 8-В класу, учитель Пташинська В.В.

Математика:

1.Федькін Юрій, учень 11-Е класу, III місце, учитель Ганжела Л.С.

Біологія:

1. Гризлюк К., учениця 8-А класу, III місце, учитель Макаренко І.А.;

2. Мамренко М., учениця 11-БХ класу, III місце, учитель Яковлєва Н.Б.

Екологія :

1.    Мамренко М., учениця 11-БХ класу, III місце, учитель Макаренко І.А.

Хімія:

1. Немічєва Уляна, учениця 7-Б класу, І місце, учитель Михайлова І.Г.

2. Гризлюк Карина, учениця, 8-Акласу, III місце, учитель Михайлова І.Г.

3. Романенко Ірина, учениця 9-А класу, II місце, учитель Михайлова І.Г.

4. Стецик Максим, учень 11-БХ класу, II місце, учитель Макаренко І.А.

Фізика:

1. Бобкова Анна, учениця 7-А класу, III місце, учитель Лаврова І.І.

2. Іванов Андрій, учень 8-А класу, III місце, учитель Швець А.О.

3. Стецик Максим, учень 11-БХ класу, І місце, учитель Лаврова І.І.

Англійська мова:

1. Ястремська Єва, учениця 8-А класу, III місце, учитель Кашуба І.А.

Географія:

1. Романенко Ірина, учениця 9-А класу, III місце, учитель Яковлєва Н.Б.

Історія:

1. Лущай Максим, учень 11-БХ класу, III місце учитель Шишкевич О.М.

2. Анісковцева Вероніка, учениця 9-А класу, III місце, учитель Шишкевич О.М.

Інформатика:

1. Іванов Андрій, учень 8-А класу, II місце, учитель Швець А.О.

Економіка:

1. Ліщук Світлана, учениця 11-Е класу, III місце, учитель Стасенко К.Р.

2. Гавура Крістіна, учениця 10-Е класу, III місце, учитель Стасенко К.Р.

Наші учні - наша гордість

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» та Плану обласних очно-заочних масових заходів департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації на 2022 рік, На виконання листа комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» від 23 вересня 2022 року  № 02-04/02/10-233 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» (заочно)  Учні закладу взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність».  науково-дослідницька робота Лущая Максима (учень 11-БХ класу) - керівник Лаврова І.І. - відзначена компетентним журі.

Вітаємо Максима та керівника  з перемогою - ІІ місце!!!!