29 січ. 2024

«ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ КРУТ»

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму молодого покоління у боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. У #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК для здобувачів освіти було проведено заходи по вшануванню подій того часу. Класні керівники провели невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події, педагог-організатор створила інформаційну дайджест дошку «Пам’ятаємо героїв Крут».
25 січ. 2024

Фіналісти конкурсу "Учитель року"

Номінація «Фізика» ІІ місце - Анна Олегівна Швець Номінація «Географія» ІІІ місце - Наталія Михайлівна Грабенко
23 січ. 2024

"Славетні українці.Василь Сухомлинський"

Вихованці позашкільного центру брали участь у обласному конкурсі педагогічної майстерності та дитячої і юнацької творчості "Славетні українці.Василь Сухомлинський" з нагоди відзначення 105-ої річниці від дня народження В.О. Сухомлинського та отримали нагороди. Грінчук Поліна (молодша група) -І місце Деморацька Лілія (старша група) - ІІІ місце Кондратьєва Софія та Кондратьєва Анастасія (середня група) - ІІІ місце Керівник - Грінчук Алла Бажаємо подальших успіхів талановитій молоді!
22 січ. 2024

22 січня - День Соборності України

З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК було проведено єдину виховну годину на тему «Україна незалежна, соборна і неподільна». Бібліотекарі провели годину державності «Соборна Україна», під час якої розповіли дітям історію свята, переглянули презентацію, читали вірші про Україну, зробили огляд інформаційного стенду «22 січня – День Соборності України» та провели акцію "У день Злуки візьмемось за руки". Ми вдячні всім, хто захищає Незалежність і Соборність рідної Батьківщини. Найкращою шаною усім борцям за територіальну цілісність України буде наша з вами вірність ідеям соборності та історична пам'ять.
22 січ. 2024

Соборна Україна

Протягом віків український народ творив, виборював і втрачав свою державність. Його роками поневолювали, на чужину гнали, голодом морили. Важким, тернистим шляхом ішов він до незалежності і соборності. 22 січня українці відзначають важливий історичний день.
19 січ. 2024

Конкурс творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

Здобувачки освіти Гризлюк Карина та Бекешина Анна брали участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу",де посіли призові місця. Гризлюк Карина -І місце,робота "За нашу перемогу", Бекешина Анна- ІІІ місце,робота "За мужніми спинами героїв" Бажаємо подальших творчих успіхів.
18 січ. 2024

"Захисники Кропивницького. Орден Вовка,Сокола, Лелеки"

15-17 січня 2024 року вихованці гуртка національно-патріотичного виховання "Захисники Кропивницького. Орден Вовка,Сокола, Лелеки" брали участь у навчально-тренувальних зборах, які проходили на базі ліцею "Сокіл". Збори були побудовані, як теориточно, так і практично. Гуртківці мали можливість більше дізнатися про туризм, домедичну допомогу, мінну небезпеку, тактичну підготовку. Також відвідали краєзнавчий музей та наприкінці трьохденних зборів отримали творчу насолоду від концертної програми. Дякуємо керівнику гуртка Олександру Шевчуку за організацію, супровід та підготовку вихованців. Дякуємо команді організаторам за змістовне,цікаве та корисне дозвілля наших дітей.
16 січ. 2024

MozaBook: за межами звичайного навчання

Сьогодні, 16 січня, в рамках реалізації проєкту «Цифрові стартапи для вчителя» на базі нашого закладу відбулося засідання вчителів міста, перед якими виступили Макаренко І.А., вчитель хімії та біології КЗ «Ліцей природничих наук», Петух Н.О. вчитель хімії КЗ «Балашівська гімназія» та Швець А.О., вчитель фізики КЗ «Ліцей природничих наук».
13 січ. 2024

Перемога на Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості номінація “Історія України і державотворення”

Усатенко Софія, 9-А клас, І місце, учитель Погоріла В. В. Делеговано на обласний етап!
28 груд. 2023

Засідання НТУ "Еврика"

Відбулося засідання НТУ "Еврика", на якому слухачі товариства поділилися своїм досвідом захисту робіт на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, обмінялися думками щодо подальших напрацювань та пропагування своєї роботи серед учнівської спільноти ЛІЦЕЮ ПРИРОДНИЧИХ НАУК, планами та ідеями продовження дослідницької ходи.