3 квіт. 2024

Місячник захисних споруд цивільного захисту

Розпочався Місячник захисних споруд цивільного захисту. В зв'язку з цим в закладі заплановано ряд заходів
29 бер. 2024

Вітаємо переможців!

На базі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбувся ІІ (регіональний) етап змагань із черлідингу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Команда нашого ліцею посіла друге місце. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – система регіональних спортивних ліг, які проводяться на рівні шкіл, районів, областей та країни. Їхня мета – збільшити частку учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом.
29 бер. 2024

Профорієнтація

Під час заняття з практичним психологом, дев'ятикласники: ️✅ активізували пізнавальну діяльність з профорієнтації; ✅️ дізнались про свої сильні сторони; ✅️ отримали дієві рекомендації щодо вибору професії; ✅️ у ході гри за допомогою гаджетів наповнили спільну дошку jamboard затребуваними професіями серед дев'ятикласників.
28 бер. 2024

Всесвітній тиждень грошей

В межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей для освітян було проведено конференцію «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті», до якої долучилися і педагоги КЗ "ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК". Під час конференції було розглянуто такі питання: презентація напрацювань фінансових регуляторів у сфері фінансової грамотності дітей та молоді; розказали про успішний міжнародний досвід упровадження фінансової грамотності в школах; обговорили питання розвитку фінансової грамотності в шкільній освіті України.
27 бер. 2024

Молодь тестує якість!

З метою виховання відповідального ставлення учнівської молоді до питань захисту прав споживачів, культури споживання якісних продуктів харчування та виявлення і розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей, здобувачі освіти КЗ "ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК" КМР долучилися до конкурсу дитячого малюнку "Молодь тестує якість" у всіх вікових категоріях, і були нагороджені подяками від Управління освіти м. Кропивницького. конкурсанти: 1) Стасенко Марія - учениця 2-Б класу 2) Демидова Ксенія - учениця 6-В класу 3) Кричун Софія - учениця 8-Б класу керівник : Стасенко К. Р.
27 бер. 2024

Дитина читає – Україна перемагає!

Наприкінці березня в усіх бібліотеках традиційно проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання». Бібліотека ліцею проводить Тиждень під гаслом «Дитина читає – Україна перемагає!». Впродовж тижня проходять різноманітні виставки, екскурсії, вікторини.
25 бер. 2024

Казкове Місто Кропивницький

Сьогодні ми знову зустрічали у нашому закладі освіти казкових гостей! Творча група «КАЗКОДРОМУ» (проєкт КЗ СЮТ) підготували для наших п'ятикласників чарівну зустріч під назвою «Казкове Місто Кропивницький!». Метою заходу є національно-патріотичне виховання здобувачів освіти літературними засобами. Діти послухали поетичні твори у виконанні казкаря дідуся Павлуся (Павло Чорний): уривок з «Татової книжки» про любов до Батьківщини, міні-п’єсу «Подорож Кульбабки», дві віршовані казки зі збірки «Лелека над Містом», фрагмент «Абетки міста Кропивницького», а також діти мали змогу переглянути візуальний супровід у вигляді презентацій, створених з використанням дитячих малюнків вихованців КЗ СЮТ. Ще дітям дуже сподобалося відгадувати українські народні пісні, які дідусь Павлусь награвав своєю чарівною сопілочкою. Вдячні творчій групі «КАЗКОДРОМУ» за чудові повчальні твори і цікаву зустріч!
23 бер. 2024

Вода - джерело життя!

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води — запроваджений Генеральною Асамблеєю в 1993 році. Мета цього дня — привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. Паралелі 6-х класів #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК створили та презентували лепбуки "Вода - джерело життя". Діти визначили основні причини зменшення запасів питної води та створили прості правила збереження водних ресурсів почуття поваги до себе та інших!
22 бер. 2024

"Поезія - це завжди неповторність"

До « Національного тижня читання. Тижня поезії» у 8-В класі #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК була проведена година спілкування «Поезія - це завжди неповторність" Педагог-організатор ознайомила здобувачі освіти з презентацією творчості письменників, учні виразно читали та декламували поезії письменників - земляків, виконували завдання літературної вікторини та намагалися складати свої перші рядки віршів. Таким чином поезія стала ще ближчою, до наших учнів.
22 бер. 2024

Голосні читання

З нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії та в рамках акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» протягом цього тижня в читальному залі бібліотеки проходили голосні читання під назвою "Значення рідної домівки у віршах українських поетів". Читачі книгозбірні із захопленням відшукували у збірках українських поетів вірші про рідний дім, спомини про хату, про наш спільний дім – Україну та читали в голос знайдені твори.