7 бер. 2024

"КАЗКОДРОМ"

Сьогодні до здобувачів освіти КЗ"ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК"КМР 4-го класу завітав справжній казкар Дідусь Павлусь (Павло Чорний). У межах проєкту КЗ СЮТ "КАЗКОДРОМ" дідусь Павлусь разом зі своєю командою презентували патріотичну віршовану казку-п'єсу "Як Малюк-Котигорошко zмія переміг". Діти познайомилися з новою версією казки про Котигорошка, виконали ролі героїв казки, згадали українські народні пісні, послухали сопілку у виконанні дідуся-казкаря. Усі залишилися задоволеними і з чудовими враженнями. Дякуємо за цікаву, корисну й змістовну зустріч!
1 бер. 2024

Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2024 році

Гавура К. 11-Е переможниця I-го туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2024 році, керівник Стасенко К.Р.
26 лют. 2024

ДЕНЬ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ

З метою національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, у #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК було проведено наступні заходи, а саме: Єдина виховна година «Спротив триває!», інформаційний дайджест «Герої спротиву окупації» з активом учнівського комітету ліцею, створено онлайн-презентація до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тему «Історія, культура та духовна спадщина кримських татар» бібліотекарами закладу.

730 день повномаштабного вторгнення росії в Україну

До другої річниці війни ми створили відео, яке нагадало усім нам про кожен день, прожитий у стані війни. На кадрах відео ми побачили як організовувалися з перших днів, як створили безпечне укриття для дітей і жителів мікрорайону, як допомагали постраждалим від війни, плели маскувальні сітки, готували сухі супи й борщі, енергетичні пакунки, готували подарунки, збирали і передавали одяг, засоби гігієни, медикаменти та інші необхідні речі захисникам... Ми робили і робимо усе, щоб наблизити найочікуваніший день ПЕРЕМОГИ!

Диплом півфіналіста

Команда ліцею отримала Диплом півфіналіста за участь у турнірі-вікторині з природничих наук
23 лют. 2024

Міський турнір-вікторина з «Політехнічних» наук серед здобувачів освіти 7-9 класів

22.02.2024 року управління освіти Кропивницької міської ради разом з викладачами Харківського політехнічного інституту провели відбірковий тур міського турніру-вікторини з «Політехнічних» наук серед здобувачів освіти 7-9 класів. Ми у напівфіналі!
22 лют. 2024

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

#ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК гостинно відчинив двері для батьків учнів нашого закладу освіти. Метою заходу було ознайомити присутніх із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитися надбаннями та успіхами. Для гостей закладу було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Квест, який складався з 4 локацій, різноманітні виставки, онлайн-екскурсія ліцеєм, спілкування з адміністрацією. Батьки мали змогу отримати більше інформації про умови та особливості навчання, організацію дозвілля здобувачів освіти, інноваційні проєкти, освітні можливості й додаткові переваги навчання саме в нашому ліцеї. На власні очі побачити, як і чим живе заклад із середини.
21 лют. 2024

21 лютого — Міжнародний день рідної мови

Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово! Мова – пісня колискова. Мова – матері уста. І. Багряний
20 лют. 2024

КВЕСТ «ЛІЦЕЙ – ТЕРИТОРІЯ ЗНАНЬ, ТВОРЧОСТІ, ВИХОВАНОСТІ ТА ПАТРІТИЗМУ»

З метою зацікавлення у навчанні випускників, учнів 4-х класів та 9-х класів, у нашому закладі #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК було проведено квест «Школа – територія знань, творчості, вихованості та патріотизму». Діти пройшли 4 локації: «Пізнаємо природу», «Мовознавці», «Юні дослідники», «ТЗН». На всіх локаціях діти продемонстрували свої знання та зацікавленість до вивчення нових предметів у ліцеї. Дізналися про організацію профільного навчання у старшій школі, ознайомилися з цікавими професіями майбутнього.
20 лют. 2024

Герої Небесної Сотні

«Вас пам’ятати будемо завжди Із вами будемо боротись за країну За ту країну, де нема брехні За нашу й вашу мирну Україну…» З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. Для здобувачів освіти 8-11 класів, був проведений урок мужності з третім окремим полком спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.