16 лют. 2024

Єднаймося всі разом!!! Єдність - то і є наша сила!

З Днем єднання, українці й українки! З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків. 16 лютого в #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК були проведені патріотичні заходи: уроки мужності, тематичні заняття, години спілкування, бібліотечні виставки. Участь у таких заходах спонукає дітей відчувати гордість за свою державу, робить незабутніми почуття єдності, гордості за досягнення країни, повагу до її захисників.
15 лют. 2024

День дарування книг

14 лютого, крім добре відомого Дня святого Валентина, у світі ще відзначають Міжнародний день дарування книг. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. В цей день бібліотекарі закладу провели благодійну акцію «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу». Дякуємо дітям, батькам та класним керівникам за подаровані книги. Добрі справи робити приємно! Щиро вдячні за подарунки!
14 лют. 2024

Щасливі обличчя у День святого Валентина!

Із метою розвитку творчої активності здобувачів освіти , прагнення дарувати оточуючим гарний настрій; виховання почуття товариськості, доброзичливості, поваги і любові до ближніх 14 лютого – у День святого Валентина, у закладі освіти відбулися різноманітні заходи під девізом: «Щасливі обличчя у День святого Валентина!».
9 лют. 2024

Безпека від саперів

З початку широкомасштабного вторгнення рф, щодня безжально зростає кількість жертв серед цивільного населення від вибухонебезпечних предметів. Сьогодні здобувачі освіти #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК зустрілися з представниками ГО «Асоціації саперів України». Мета таких навчальних зустрічей — мінімізація та відвернення нещасних випадків серед дітей шляхом інформування їх щодо можливих загроз, навчання правил безпечної поведінки, а також мотивування відповідального ставлення до свого життя та здоров’я. Фахівці зауважили, що жертвами вибухів стають переважно через порушення елементарних правил мінної безпеки. Тому здобувачі освіти, вивчили порядок дій та правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, схожих на міни, запам’ятали три основних правила безпеки: 1. Не підходь 2. Не чіпай 3. Телефонуй 101. Українські сапери закликають всіх бути вкрай пильними та обережними! #безпекавідсаперів
7 лют. 2024

Запрошення навчатися в Українському державному університеті ім. М.Драгоманова

Природничий факультет запрошує на навчання зі спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія)
6 лют. 2024

День безпечного Інтернету

Сучасний світ та наше життя майже неможливо уявити без Інтернету, він дає багато інформації та безліч можливостей. Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним! Діти можуть не усвідомлювати загроз які несе віртуальний простір. Актуальність проблеми безпечного Інтернету потребує постійної та пильної уваги зі сторони батьків та педагогів. Класними керівниками нашого закладу проведено години спілкування на тему «Безпечний Інтернет», діти мали можливість переглянути та обговорити відеоролики, проведено інтерактивні ігри «Безпечно-небезпечно», а також учні познайомилися з новими цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Тепер наші здобувачі освіти будуть впевненіше почувати себе у всесвітній павутині.
6 лют. 2024

Нова презентація БРАМА

У зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого проєкту
5 лют. 2024

«Здоров’я – це благо дане нам природою…»

Здоров’я людини – це найцінніше, що в неї є. В рамках Тижня БЖ «Здоров’я – це благо дане нам природою…» зі здобувачами освіти було проведено заходи на різну тематику: вікторини, інтерактивні ігри, бесіди, веселі перерви, ігри в тематичне доміно, створення лепбуків. Всі заходи були цікаві та повчальні. Тиждень БЖ завершився, але продовжуємо навчати і навчатись берегти своє здоров’я – найцінніший скарб, подарований нам природою.
1 лют. 2024

Деякі питання проведення у 2024 році НМТ

Наказ МОН України від 29.12.2023 р. №1581
30 січ. 2024