Щасливі обличчя у День святого Валентина!

14 лют. 2024
Із метою розвитку творчої активності здобувачів освіти , прагнення дарувати оточуючим гарний настрій; виховання почуття товариськості, доброзичливості, поваги і любові до ближніх 14 лютого – у День святого Валентина, у закладі освіти відбулися різноманітні заходи під девізом: «Щасливі обличчя у День святого Валентина!».

Школярі дізналися  про цікаві легенди , традиції святкування, виготовили вітальні листівки-валентинки однокласникам та нашим захисникам. Бажаємо, щоб у всіх серцях навіки оселилося добро, любов, повага і справжня дружба!

Хай будуть люди всі щасливі ,  а мрія має два крила.

Хай будуть люди всі щасливі ,  а мрія має два крила.

1photo-2024-02-15-09-36-53