Звіт проведення Тижня БЖ

20 лист. 2023
З метою виховання у дітей свідомого ставлення до безпеки людини, вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях у #ЛІЦЕЙ_ПРИРОДНИЧИХ_НАУК з 13 по 17 листопада пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…».

Розпочався тиждень з проведення виховних годин на тему: «Пожежники на захисті життя та здоров'я людей».

Організовано виставку малюнків про мінну безпеку «Пес Патрон застерігає»;

переглянули та обговорили відео «Про безпеку життєдіяльності. Важливо для всієї родини!». Діти мали можливість пограти інтерактивні ігри та вікторини на платформах на тему: «Безпека вдома і надворі». І як підсумок створено дайджест-дошку «Безпека при пожежі у приміщенні» та «Обережно, вибухонебезпечні предмети!».