22 січ. 2014

Виставка малюнка «Україна – єдина!»

21 січня 2014 року, напередодні Дня Соборності, у фойє комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» розгорнуто виставку малюнка «Україна – єдина!». Учасники різного віку, від 10 до 13 років, представили сорок одну роботу. Захід спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму та національної гордості, поваги до історичного минулого українського народу та розуміння необхідності його консолідації в сучасних умовах.
20 січ. 2014

Переможці обласної олімпіади з економіки та історії України

18 – 19 січня 2014 року на базі Кіровоградського педагогічного університету ім. В.Винниченка було проведено ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії та економіки
9 січ. 2014

200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У березні 2014 року в Україні відбудеться святкування визначної дати – 200-річчя з дня народження видатного українського поета, прозаїка, художника та громадського діяча зі світовим ім'ям - Тараса Григоровича Шевченка. Наступний рік у країні проголошено Роком Тараса Шевченка.
12 груд. 2013

Презентація ІІ етапу Національного проекту "Відкритий світ"

9 груд. 2013

Переможці олімпіад

09.11. 2013 р. на базі ЗСШ №13 було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з історії для кращих знавців. 10.11.2013 р. на базі ЗОШ №4 відбулося проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. 15.11.2013 р. на базі НВО, ліцею № 34 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. 01.12.2013 р. на базі НВО, ліцею № 9 проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.
19 лист. 2013

Школи позмагаються за мультимедійні комплекси

Серед шкіл оголошено конкурс на отримання цифрових лабораторій в рамках проекту "Відкритий світ"
5 лист. 2013

Екскурсія до учнів НВО ліцею № 8 10-Е та 11-Е класів до м.Полтава

30.10.2013 року учні НВО ліцею № 8 10-Е та 11-Е класів відвідали мальовниче місто Полтаву.
4 лист. 2013

Осінній ярмарок

Традиційний осінній ярмарок "Щедроти осені" проводять щоосені в Комунальному закладі "Навчально-виховному об'єднанні природничо-економіко-правовий ліцей - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".
28 жовт. 2013

Акція "Зірка пам’яті" — діалог між поколіннями

У Кіровоградській області з липня 2010 року проходить акція "Зірка пам’яті", в основі якої є забезпечення належною увагою ветеранів з боку п’яти сфер суспільного життя: держави, місцевих депутатів, бізнесу, школи та медичних закладів.
25 жовт. 2013

Українська школа жива, розвивається і має всі підстави для подальшого покращення своїх результатів

На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник під час Парламентських слухань «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення», які відбулися у Верховній Раді України 23 жовтня 2013 року