Виставка малюнків "Права очима дітей"

11 груд. 2018
До Всеукраїнського тижня права, який проходить з 7 по 14 грудня, було організовано виставку малюнків учнів 5-7 класів «Права очима дітей».

До Всеукраїнського тижня права, який проходить з 7 по 14 грудня,  було організовано виставку малюнків учнів 5-7 класів «Права очима дітей».

Виставка була направлена на стимулювання у підлітків соціальної активності, формування навичок правомірної поведінки і навчання діяти в різних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права.

Учні у своїх роботах показали належний рівень правового світогляду та обізнаність з основними положеннями Міжнародної Конвенції ООН про права дитини.