Урок мужності «Народні герої»

10 груд. 2018

Народні герої. Хто вони? Змогу відповісти на це питання отримали змогу учні 10 класів під час проведення традиційного для нашої школи урочистого заходу – Уроку мужності, приуроченого до Дня збройних сил України. Це ті, хто не хотів ставати героєм. Хто не добивався слави та визнання спеціально. Але це ті, хто не міг стояти в стороні, коли потрібно було рятувати свій народ та свою країну. Ті герої, кого визнав такими весь український народ. Скільки їх, героїв нашої Батьківщини, захищали і захищають нас досі ціною свого спокою, болю та життя.

Представники класів, активні учасники роботи учнівського самоврядування в школі підійшли дуже відповідально до розкриття теми. Переконливі слова, актуальні відеоматеріали та зворушливий спів нікого в залі не змогли залишити байдужими. Учні самі прониклися темою Уроку до найдальших куточків своїх юних сердець та змогли донести глибокий зміст до кожного в залі.

Поки у нас такі свідомі учні, доти Україні на колінах не бувати. Вони змушують вірити в щасливе майбутнє для всієї нашої держави.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting