Продовження роботи в рамках акції «Зірка пам’яті»

10 груд. 2018

У рамках акції «Зірка пам’яті» до Дня збройних сил України учні школи відвідали ветеранів Другої світової війни з метою привітати зі святом та надання допомоги. Багато хороших вражень залишили ці зустрічі, адже школярі мали змогу долучитися до такої грандіозної місії. Ветерани були раді бачити школярів, а учням було цікаво поспілкуватися з героями.

Не забуваймо тих, хто захищав рідну країну ціною важких втрат, життєвих сил та здоров’я. Будьмо вдячними за те, що живемо зараз та зростаємо.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting